Trading signals

Crypto Trading Signals

Als VIP member krijgt u toegang tot onze hoog gewaardeerde crypto trading signals. Ideaal als het u aan de tijd of kennis ontbreekt om dagelijks de grafieken handmatig te doorzoeken.

over onze signals

0+
Aantal signals
0+
Winstgevende signals
0%
Gem. winst per signal
0/10
Gem. klant beoordeling

Over Crypto Trading Club

Over Crypto Trading Club

Over ons

Sinds de opkomst van Bitcoin en Altcoins en de hype die hier eind 2017 omheen is ontstaan zijn veel mensen zich gaan verdiepen in hoe ook zij geld kunnen verdienen met het handelen in cryptocurrency. Maar in de praktijk blijkt het voor velen nogal lastig om daadwerkelijk winst te maken en geld te verdienen met het handelen in cryptocurrency. Er zijn veel aspecten waar de nodige kennis voor benodigd is om daadwerkelijk succesvol te kunnen traden. Dit is de reden dat meerdere ervaren traders begin 2018 de handen ineen hebben geslagen en zijn gestart met de Crypto Trading club. Dé nummer 1 in Crypto educatie en Crypto Trading Signals!

Wat wij doen

Wij leren onze leden middels onze trading cursussen waar ze allemaal op moeten letten tijdens het traden zodat ook zij een succesvolle strategie kunnen toepassen. Na het lanceren van de cursussen bleek dat het veel mensen toch aan de tijd ontbreekt om zich hier in te verdiepen, immers na het volgen van de cursus dient er ervaring opgedaan te worden in de praktijk en hier gaat dan ook de nodige tijd in zitten. Hierdoor is ons team wederom bij elkaar gekomen en hebben we bekeken hoe wij de mensen met hun beperkte tijd toch succesvol kunnen (leren) traden. En hier hebben wij dan ook een mooie oplossing in de vorm van Crypto Trading Signals voor bedacht.

Over onze Crypto Trading signals

Middels ons VIP Membership krijgt je toegang tot onze besloten community. In deze community kun je meekijken met de traders uit ons team en al hun trades op de voet volgen. Zij delen middels zogenaamde ”Crypto Trading signals” hun eigen handelingen. Hebben we een potentiële coin gevonden die weleens interessant zou kunnen zijn dan delen wij onze bevindingen in deze crypto trading signals. We vermelden hier om welke coin het gaat, rond welk niveau wij in gaan stappen, welke targets we verwachten te gaan behalen en daarnaast waar wij onze stoploss plaatsen om grote verliezen te voorkomen. Op deze manier kun je meekijken met professionals en zelf bepalen of je hier ook op in wilt spelen, zodat je met beperkte tijd toch succesvol kunt (leren) traden.

Over ons

Sinds de opkomst van Bitcoin en Altcoins en de hype die hier eind 2017 omheen is ontstaan zijn veel mensen zich gaan verdiepen in hoe ook zij geld kunnen verdienen met het handelen in cryptocurrency Maar het blijkt in de praktijk voor velen nogal lastig om daadwerkelijk winst te maken en geld te verdienen met het handelen in cryptocurrency. Er zijn veel aspecten waar de nodige kennis voor benodigd is om daadwerkelijk succesvol te kunnen traden. Dit is de reden dat meerdere ervaren traders begin 2018 de handen ineen hebben geslagen en zijn gestart met de Crypto Trading club. Dé nummer 1 in Crypto eductie en Crypto Trading Signals!

Wat wij doen

Wij leren onze leden middels onze trading cursussen waar ze allemaal op moeten letten tijdens het traden zodat ook zij een succesvolle strategie kunnen toepassen. Na het lanceren van de cursussen bleek dat het veel mensen toch aan de tijd ontbreekt om zich hier in te verdiepen, immers na het volgen van de cursus dient er ervaring opgedaan te worden in de praktijk en hier gaat dan ook de nodige tijd in zitten. Hierdoor is ons team wederom bij elkaar gekomen en hebben we bekeken hoe wij de mensen met hun beperkte tijd toch succesvol kunnen (leren) traden. En hier hebben wij dan ook een mooie oplossing in de vorm van Crypto Trading Signals voor bedacht.

Over onze Crypto Trading signals

Middels ons VIP Membership krijgt je toegang tot onze besloten community. In deze community kun je meekijken met de traders uit ons team en al hun trades op de voet volgen. Zij delen middels zogenaamde ”Crypto Trading signals” hun eigen handelingen. Hebben we een potentiële coin gevonden die weleens interessant zou kunnen zijn dan delen wij onze bevindingen in deze crypto trading signals. We vermelden hier om welke coin het gaat, rond welk niveau wij in gaan stappen, welke targets we verwachten te gaan behalen en daarnaast waar wij onze stoploss plaatsen om grote verliezen te voorkomen. Op deze manier kun je meekijken met professionals en zelf bepalen of je hier ook op in wilt spelen zodat je met beperkte tijd toch succesvol kunt (leren) traden.

Enkele recensies van onze klanten

”Tot nu toe zeer tevreden over het membership. Vooral de support die ik krijg van de het team van ctc vind ik erg fijn. In het begin had ik nog wat moeite om de technische analyses te begrijpen maar door de uitleg die ik kreeg n.a.v. mijn vragen begin ik het nu steeds beter te snappen..”

 

Linda

VIP Member

”Ik ben al een langere tijd lid als VIP member. Heb er al veel van opgestoken en het is voor mij een goede ondersteuning en aanvulling tijdens het traden.”

Peter

VIP Member

”Ik ben al enkele maanden lid als VIP Member en tot nu toe zeer tevreden over deze dienst, ga door zo !”

 

Marielle

VIP Member

Onze Memberships

3 maanden vip

59
/ Per maand
 • Trading signals Binance/Bitmex
 • VIP Community chat
 • Support
 • Introductie E-Book
 • Basis trading cursus
 • PRO trading cursus

6 maanden vip

48
/ Per maand
 • Trading signals Binance/Bitmex
 • VIP Community chat
 • Support
 • Introductie E-Book
 • Basis trading cursus
 • PRO trading cursus
Popular

12 maanden vip

42
/ Per maand
 • Trading signals Binance/Bitmex
 • VIP community chat
 • Support
 • Introductie E-Book
 • Basis trading cursus
 • PRO trading cursus

Trading signals

Volg de traders uit ons team op de voet en word ook een succesvolle trader

Inbegrepen in VIP Membership

VIP Community

Krijk toegang tot de VIP Community, stel al je vragen en chat met ons en andere traders.

Inbegrepen in VIP Membership

Support

Wij beantwoorden al je vragen omtrent het traden. Ons team staat 12/7 voor je klaar.

Inbegrepen in VIP Membership

E-Book & Cursussen

Krijg gratis toegang tot ons E-Book en onze Cursus(sun) en word een betere trader.

Inbegrepen in VIP Membership